Müşteri Hizmetleri

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

Sipariş Takibi

 

Teslimat ve Kargo

 

Gün içerisinde saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz ertesi gün özel kuryelerimiz aracılığıyla teslimatı yapılmaktadır.

 

Siparişim dağıtıma çıkmadan değiştirebilir miyim?

Henüz kuryeye verilmemiş siparişlerdeki ürün değişikleri için 0544 810 56 27  numaralı Ebruli Flowers Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Üyelik

ebruliflowers.com 'a gerçekleştireceğiniz üyelikleriniz ile ilgili tüm sorularınıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

ebruliflowers.com üzerinden üye olmadan da alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

ebruliflowers.com 'a üye olarak çeşitli duyuru ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz. Üyelik formumuzu kullanarak birkaç adımda sitemize hızlıca üye olabilirsiniz. 

Sipariş

Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Sitemizin üst tarafında yer alan arama kutusuna incelemek ve satın almak istediğin ürüne ait bilgileri yazarak arama yapabilirsiniz. Örneğin “Silindir Kutu”, “Kare Kutu” “Kırmızı Güller”, "Turuncu Güller” gibi.

Ayrıca almak istediğiniz ürünü kategorilerimiz arasında gezinerek bulabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmeniz için sitemize üye girişi yapmanız ya da üye olmada Misafir Alışverişi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.  

 Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizin kurye ile gönderiminde, üye olurken doldurduğunuz üyelik formundaki bilgilerden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinizden yararlanarak sizinle iletişime geçer. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasını rica ederiz.

Siparişiniz tarafımıza bildireceğiniz kargo adresine gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz. Pazar günleri teslimat yapılmadığından Cumartesi verilen siparişlerin Pazartesi çıkışının yapılacağına dikkat etmenizi rica ederiz. Adres eklemek veya mevcut adresinizi güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Siparişimi nasıl ödeyebilirim?

ebruliflowers.com'dan  vereceğiniz siparişleri kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Ebruli Flowers CONSPECTUS Danışmanlık markasıdır.